Brit Care Hair Care Kuru Mama Kullanan Var Mı

sitedizayn

kedilerim için Brit Care Hair Care kuru mama kullandım yaklaşık 2 sene ve mamadan memnundum ancak çok sert olduğu için ND az tahıllıya geçtim ve memnun değilim, yakın zamanda brit care kullanan arkadaşlar var mı ? hala mama çok sert mi ? yaklaşık 1 senedir almadığım için belki değişmiştir, tekrar brit care ye dönmeyi düşünüyorum sadece mamanın sertliği aklıma takılıyor.

2 CEVAP

ilaydacakir

Yaklaşık iki aydır brit care haircare mama kullanıyorum ama direkt vermiyorum normalde nd kısır somonlu mama yiyordu brit care ile ikisini yarı yarıya karıştırıp veriyorum tüylerine o kadar iyi geldi kiii ve daha çok doyuyormuş gibi geliyor eskisi kadar mama dilenmiyor. Ama evet hâlâ sert… Bizim deli çiğnemeden yiyor her şeyi (dişleri de sapasağlam). O yüzden sertliği onu rahatsız etmiyor her şeyi hap gibi yuttuğundan. Bazen ağzına çok alınca yanlışlıkla çiğniyor öyle kıtırtısını duyunca sert olduğunu fark edebildim😂

sitedizayn

teşekkür ederim