Princess Yaş Mama Kullanan Var Mı?

bidiksu

Bu markayı ilk defa gördüm, içeriği oldukça temiz görünüyor sitede yazana göre ama emin olamadım fiyatı 60 liraya düşmüş, oldukça uygun 170 gr için.
İçerik şöyle: Tavuk %23,5 Ton balığı %23,5 Deniz Tarağı %2 Kızılcık %1 Pirinç %1 Jöle çözeltisi %49 (su, E vitamini) Renklendirici koruyucu madde içermediği de yazıyor.
Markanın sitesinde de Türkiye'de satılan ürünlerle ilgili bilgi bulamadım. O yüzden bilgisi olan, kullanan varsa bilgi verebilirseniz çok sevinirim

3 CEVAP

SevimliCadi

İçeriği güzel bir mama, alıp verdim benimkilere. Çok sevdiler. Boyutu da çok kediniz varsa ideal... Ancak bu mama tam yaş mama değil, "complementary" olarak geçiyor. Yani kedinizi sürekli bu mamayla besleyecekseniz bazı takviyeler de kullanmanız gerekiyor. Ben arada vermek için, çeşitlilik olsun diye almıştım.

Cennet29

Bir çok çeşitini demedim kedilerin hepsi bayılarak yiyor çok güzel içeriğide

bidiksu

çok teşekkür ederim ben de alacağım o zaman, yok kuru mama ana besinleri, yaş mamayı da sıvı ihtiyaçları için destek kullanıyorum