Buradan Aldığınız Mamalar Güvenilir Mi?

İlk kez alacağım da güvenilir mi bilmiyorum

5 CEVAP

aslihan_e

Tabi ki, burası piyasadaki en güvenilir yerlerden biri. Öyle Trndyol vs. gibi, bazı ne olduğu belli olmayan, sahte, son kullanması geçmiş, bozuk ürün satan, ürünün arkasında durmayan satıcılarla uğraşmazsınız. Petlebi'nin müşteri hizmetleri bir sorun yaşamanız durumunda yardımcı olur zaten.

Ozlemkopuk

Her konuda güvenebilirsiniz herhangi bir sorunla karşılaştiginizda müşteri hizmetleri anında size geri dönüş yapiyor gerekirse ücret iadesi vs hiçbir sorun yaşamadım şiddetle tavsiye edebilirim

ilaydacakir

Kesinlikle diğer sitelere ve trndyl falana göre en sağlam yer burası. Her konuda ilgililer ayrıca bir sorunda hemen ulaşabiliyorsunuz

Kesinlikle güvenilir burada ki mamalar taze son kullanma tarihi geçmiş mamalar değil.

burcingltkn

eskiden alısverıs sıtelerınden uygun bulup alıyordum daha sonra sahte mamalar cıktı piyasaya şimdi ise fiyatına dahi bakmadan buradan alıyorum 3-5 fazla olsun ama orjinal olsun 3 yıldır burdan başka yerden almıyorum hiç bir sorun yaşamadım çok sukur ayrıca kullandıgım marka nın web sıtesınde satın alınabıleceği yerleri belirtiyor belirttiği yerlerden birisi de burası