Kedi Maması Önerebilir Misiniz ? (Fiyat Aralığı 1.000 - 1.300 Arası 15Kg )

Gengar

İyi forumlar. Bahçemdeki kedilerim için 15kg'lık mama almayı düşünüyorum. 1.000 - 1.300 arası mama önerebilir misiniz ? Şunu da eklemek istiyorum araştırmalarıma göre Mystic, Reflex ve *********nın Micho maması var, bunlar alınabilir mi ve ya alternatif seçenekler var mı ? Şimdiden teşekkür ediyorum.

16 CEVAP

sevila

michoyu denemedim ama mitoyu sevmeyen kedi görmedim 915 tl ydi sanırım 15 kilosu

Gengar

Evet dediğiniz gibi o fiyatlarda. Ama insan illa ki şunu sorguluyor o kadar bütçe ayırayım ama o bütçede de en iyisi olsun. Bu arada Mito mamayı da listeme ekliyorum teşekkür ederim.

sitedizayn

sokak kedilerine mito ve bonacibo alıyorum üreticinin kendi sitesinden, mito biraz daha uygun genel olarak sokak kedileri seviyor, bonacibo biraz daha iyi daha çok seviliyor kilosu 100 tl civarında, bonacibo yu bazen evdeki kedilerede veriyorum çok sevdikleri için

Poki

İçlerinden içerik olarak en kalitelisi mystic diye biliyorum onu tavsiye ederim

ventricosa

Ben sokak kedileri için paw paw aldım sevdiler belki az miktarda alıp seviyorlar mı diye denetebilirsiniz

SevimliCadi

Micho'yu her kedi yiyemiyor maalesef, taneleri biraz büyük. O nedenle Mito'yu öneririm.

Saydıklarınızın en iyisi de Mystic, diyebilirim. Ama bizim sokaktakiler Mystic'ten çabuk bıkmıştı. Ben de Mito'ya geçmiştim. Şimdilerde Mito'dan bıkıyorlar sanki, yine Mystic'e geçeceğim gibi...

İki markayı da aylarca kullanmış biri olarak ikisini de tavsiye ederim.

Ozlemkopuk

Mystic içerik olarak gerçekten uygun fiyat olarak içeriği en iyisi 15 kg lik paketinde kilosu 75 liraya denk geliyor bende ondan aliyorum kediler beğenerek yiyor

Reflex tuz oranı çok yüksek
Exclusion
Bozita
deneyebilirsiniz

Enjoy deneyebilirsiniz
Exclusion ve bozita orta segment mamalar

Whiskas
Mystic
My cat
Exclusion
Bozita
Reflex plus deneyebilirsiniz.

Tolga_yay26

Reflex ama birazdaha üste çıkarım dersen lavital var reflexi çok seviyorlar kitten olacak ama diğer serilerini bilmiyorum bahçenizdeki kediler yetişkin değilse adult mama tavsiye etmem emziren yada yavrular yetişkinler için doyuruculuk gelişim protein açısından reflex lavital econature ama bana göre 1 numara şuan reflex

Gengar

Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum. Alternatif olarak Micho yerine Mitoyu da listeye ekleyip, Mystic, Reflex ve Mito arasında birisini seçeceğim. Exclusion ve Bozita sanırım benim limitin üzerine çıkıyor ama yine de bir alternatif olarak onları da listeye ekliyorum.

sitedizayn

mystic içerik olarak bende beğenmiştim ama ne evdekiler ne sokaktiler nedense yemediler bir dahada almadım mito ve bonaciboyu yemeyen kedi nerdeyse görmedim micho evet taneleri biraz büyük mito yavru kediler bile yiyebilecek büyüklükte bizim burdaki kediler mito ile büyüdüler

sitedizayn

aklıma gelmişken petlebiden ne zaman sipariş versem mini ırk yavru köpek tester ND mamalarından da eklerim sepete yani o fiyata 100 gr dahi olsa ND yemiş oluyor sokaktaki çocuklar :) 2 adet kedi 2 adet köpek tester maması alabiliyorsunuz

Venusss33

Hangisini almaya karar verdiniz acaba bende alacağım sokak kedilerine