Sanabelle Hair Skin Kullanan Var Mı

Casperbeyy

Merhaba ,Nd tavuklu kısır kullanıyoruz şu an ama tüy dökümü arttı ve kepek problemimiz var sanabelle hair skin deneyen var mı ,tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Başka önerilere de açığım🙂

7 CEVAP

ilaydacakir

Brit care’in haircare maması ile nd kısır somonlu mamayı yarı yarıya karıştırıp veriyorum. İkisi de somonlu bi mama severek yiyor. Ve gerçekten haircare mama tüylerine çok iyi geldi tüy dökme dönemini bile çok rahat atlattık bayağı azalttı dökülmesini, parıl parıl ve yumuşacıklar

Cosmicc

Merhabalar, aynı sorunu yaşadık biz de kedimizde, dökülme kepekten kaynaklı, kepek de nd deki protein oranı karaciğere vuruyor o da kepeğe sebep oluyor, hemen değiştirin mamasını, biz şu an virbac tüy sağlığı kullanıyoruz ancak bütçeniz yeterli gelmezse brit care tüy sağlığını tavsiye ederim, kedinizin su içmesini sağlayın ve sık sık tarayın kepek problemi geçecektir..

Cosmicc

Bu arada sanabelleyi deneyimlemedik güzel bir mama olduğu söyleniyor.. kullanırsanız siz de tecrübelerinizi paylaşın burada lütfen..

Sanabelle gaz yaptı bizde ama güzel mama alınmayacak bir mama değil
Optimeal
Nutri feline
Exclusion
Bozita
Hills deneyebilirsiniz

Casperbeyy

@Cosmicc Virbac için şu an bütçem yeterli değil maalesef ama rotasyona eklemek istediğim bir mama teşekkür ederim,sanabelle için de güzel yorumlar olduğu kadar olumsuz yorumlar da vardı kararsız kaldım çok

Casperbeyy

@ilaydacakir Brit care içime sindi aslında ama mama tanelerinin çok sert olduğundan bahsetmişler ,eğer çiğneyemez de yutarsa kusma problemi yaşarız :(

Cennet29

Ben sanabellenin üç çeşitini kullandım. Normal alabalıklı, kısır ve ürinary. Şuan ürinary kullanıyoruz. En memnun olduğum mamalardan biri oldu 1 yıldır rotasyonlu bu markayı kullanıyorum. Nereden aldığınıza dikkat edin iki defa paketin içinden farklı mama çıktı param çöpe gitti. M@rkamama güvenilir genelde oradan temin ediyorum birde trndy0lda petikom isimli satıcıdan