Prensesim Hala Bulunamadı😭

Venusss33

2 gün once saat 11 gibi evden kaçmış o konuya girmek istemiyorum ama sonuç olarak kedim kayboldu bu 2dir gidiyor en son veterinere goturmuştum cip taktıracaktım araştırıyordum hangi veteriner 3 yaşındaki kediye takar diye kedim yine kayboldu taktıramadan maalesef 2 ye kadar aramadğımız yer kalmadı yüksek ihtimalle birisi almıştır kızımı ablamın arkadaşının sevgilisi komiser ekibe söylemişti geçen hafta mobeselerden takip ederek venüsümü bulmuşlardı yine aynı şekilde söyledi kendi kedim kayboldu diyerek daha fazla ilgilensinler diye allahın izniyle bulunacak sizden sadece dua istiyorum yapacak bişeuimiz yok çünkü ilan verdim sayfalarda ama arayan soran olmadı😭 lütfen duanızı esirgemeyin nolursunuz dua edin bana geri gelsin kavuşalım kızımla😭

15 CEVAP

blue_hpood

bu kadarı artık hata değil, evden nasıl kaçıyor bu hayvan? acilen güvenlik önlemi almanız gerektiğini söylemiştim, umarım başına bir şey gelmez ama resmen şans eseri hayatta kalıyor, bilin.

ssedef28

güvenlik önlemi olarak kapının önünde bekliyormuş pencereleri açmıyor, üç harfliler tarafından kaçırıldığını düşünüyor

ventricosa

Yani ne diyeceğimi bilemiyorum hoca size 3 harfliler kaçırdı demişti hocaya sorun belki kedinizi nereye götürdüklerini de söyler

ventricosa

Cam balkona da sineklik takılabiliyor bizim de cam balkonumuz var sürgülü sineklik yaptırdık. Kamera taktırabilirdiniz. En önemlisi çip taktırabilirdiniz veteriner araştırıyordım demişsiniz ama yetişkin bir kediyi kimse 6 aylık göstermek istemez ama cezasını ödeseydiniz her yerde taktırabilirdiniz ben şahsen böyle bir durumda hiç beklemeden 24 saat içinde taktırırdım ki 2 gün içinde kaybolmadı kediniz bulunduktan sonra. İlkinde dikkatsizlik dalgınlık falan diyelim ama daha nasıl kaçtığına bile bakmamışsınız cin falan diyorsunuz 2. Kez kaçması da kaçınılmaz ve eğer bulunduğunda yine önlem almazsanız yine kaçar. Mantıksal yöntemler sunduğumuz için sanırım kafanıza yatmıyor.

Venusss33

Tarım ve orman bakanlığından taktırabileceğimi veterinere söylediğimde takmazlar denilmişti yoksa direkt götürüp taktıracaktım 1.5 yıldır bizimle bize geldiğinde1.8 yaşındaydı eski sahibi ona o kadar kötü bakmıştı ki 1.5 kiloydu ben toparladım onu 3 kilo oldu kendisi cok saglıklı bi kediydi nasıl kaçtığını inanın ki bilmiyorum kaçmadan once de gözlemledim oysaki camlar açıkken ama bi sonuca varamadım sitenin kamera sistemlerine baktıracaktım aktif değillermiş polisler araştırıyor dualarım onunla tüm kalbimle ona dua ediyorum bulunması dileğiyle.

blue_hpood

sjsjs cinler mi kaçırmış? hiç güleceğim yoktu. önlem almıyoruz demiyorsunuz da. ayrıca yukarıdaki arkadaşa katılıyorum, çip için tarım ilçeye gidip fikir alın. ayrıca da bu bir can, sahiplenirken bir gün kanser bile olabileceği ihtimalini bilerek sahiplenmelisiniz, dolayısıyla 10 bin lira gibi bir ücret üzgünüm ama kedi bakımı ve sorumluluğu için düşük. yanlış anlaşılmasın, ceza mantıklı demiyorum, bu ücreti gerekirse vereceksiniz diyorum. diğer konu eve rica ediyorum bir kamera alın, evcil hayvan kameraları var. kediyi cin kaçırdı ne demek? hocaya gidene kadar girin ***********dan vs evcil hayvan kamerası alıp nereden çıktığına bakın. evin içerisinde bir yerden kaçıyor bu hayvan. ve diğer konu, o kedi evdeyken açtığınız her cam tehlike demek. onun bulunduğu ortamda açmıyorsanız sorun yok ama bu riski unutmayın, gerisi sizin bileceğiniz iş, hoca hoca gezersiniz sonra.

SevimliCadi

Umarım en kısa zamanda, sağ salim bulunur.

Venusss33

İnşallah bulunur inşallah😭😭😭

Venusss33

Kapınıın onunde falan beklemiyordum arkadaşımla sitenin kapısının onundeki bankta oturuyorduk olaydan alakasız bir şekilde ne gibi bi guvenlik onlemi alabilirim camlar kapılar kapalı olduğu halde ne yapabilirim evi havalandırırken bile tasma takan bi insanım gözümden sakınıyordum. Evde olsaydım yaşanmazdı böyle şeyler

Venusss33

Sineklik taktırabileceğimiz bir yerde yoktu hani cam balkonun camını açmıyoruz sigara icilince acılıyor salonda klima açık olduğu icin camlar kapatılıp oraya geçiliyor odaların kapılarından 1 i sürekli kapalı 2 oda kalıyor o zaman oraya da zaten kimse geçmediği icin havalandırmıyoruz çoğu zaman

Venusss33

Sürekli balkonda oturan kişiler olsak evet haklısınız ama eve taşındığımızdan beri cam balkonun penceresinden 1 tanesini açıyoruz sürekli oda sigara icilirken acılıp kapanıyor yani kaçabileceği bir yerde yok cinlerin kaçırması da evet size cok saçma geliyor olabilir anlıyorum fakat hocaya gitmiştik bu konu üzerine çünkü gerçekten inanın ki kaçabileceği bir yer yoktu evimiz çok küçük bir ev ona airtag alacaktım kaçmasaydı iyi bir tasma bakıyordum geldiği an çip taktıramadığım icin direkt airtag alacağım inşallah gelecek. Şimdi burada bana ilgisiz imajı veriyorsunuz ama onu gözümden sakındığımı bilmiyorsunuz ben 14 yaşındayım yaşıtlarımın yapamadığı şeyleri ona her daim sundum gözümden sakındım eğer ki ben evde olsaydım olay anında böyle bir şey yaşanmasının mümkünatı yok cezayı ödeyip çip taktırırdım demişsiniz ben 10bin tl parayı nereden bulabilirim ki ailem tamam ilgileniyor olabilir maddi durumumuzda iyi çok şükür ama bu kadarını karşılayacaklarını düşünmediğim için söylememiştim yargısız infaz yapıyorsunuz hanımefendi

ventricosa

Yaşınızın küçük olduğunu bilmiyordum öncelikle, tarım orman bakanlıklarında taktırabilirsiniz ayrıca sahiplendiğinizde yetişkin olduğunu da söyleyebilirsiniz bilmiyorum ceza değişir mi ama özel kliniklerden daha uyguna takacakları kesin. Kedinizin kaçtığı bir yer olmalı mutlaka. Ben de kedimi sakınıyorum her şeyden korumaya çalışıyorum ama benim kedim de annemin bir anlık dikkatsizliğiyle apartmana kaçmıştı. Kediler sessiz sedasız bir yere girip çıkabiliyor, kimse görmeden bir anlık hızlıca kaçmış olabilir. Umarım kediniz bulunur ilgisiz olduğunuzu ima etmedim sadece önlem almalısınız aksi taktirde bulunsa bile bu durum tekrarlayabilir diye uyarmak istedim

sevila

Geçmiş olsun evden kaçtıktan sonra birinin almış olma ihtimali de var umarım siteden dışariya çıkmamıştır

Venusss33

Sitede yok maalesef dediğim gibi polisler mobeselerden bakıyorlar tek çaremiz ilan da vermiştim arayan soran yok birisi almışyır cins olduğu icin de aramıyordur ama allahın izniyle polisler bulucak

bulundu mu geçmiş olsun