Kedimin Bir Anda Huyu Değişti ??

Sadun

Şuan 2 aylık daha önce ısırarak oynamaya çalışırdı ama hayır deyip elimi cektigimde uzatmazdı oyunu ama bugun cok farkli davraniyo ustume atliyo isirmayı soylemiyorum bile çok hircinlasti

6 CEVAP

Derdedermanim

Sadece oyun oynuyor av yakalıyor sözde.

Roza23

Dişleri kaşınıyor olabilir. Bi de bazı kediler yanina arkadaş ister cunku onlar ısırarak yırtarak vurarak oynar. Bizleri de kedi gibi gördükleri icin bu davranış normal gelir onlara ne kadar hayir desen de anlam veremez yani. Ya ilgi çekici bi oyuncak vs bulacaksın ya da onun da kabul edeceği bi arkadaş :)

Sadun

yeni bir arkadaş bulmak fikri beni cezbetmedi suan :) bundan nasil vazgecirebilirim ne gibi oyuncaklar ilgisini ceker kedilerin

Penettratte

Seni ısırmaya başladığı an herhangi bir oyuncağa yönlendir onunla oynat dikkatini dağıt alışacaktır oyuncak olarak şu olta gibi ucu tüylü oyuncakları çok seviyorlar onlardan alabilirsin ya da kendin iple yapabilirsin

Cathorn

bana da aynısını yapıyor ayağıma saldırıyor oynuyor ama hiç bi şekilde canımı acıtmıyor yerim
sadece sinirlendirirsem yapıyor :D dişleri kaşınıyordur yada o şekilde oynamayı seviyordur ben hayır kelimesine alıştırıyorum kedimi bana saldırınca çok az yüksek sesle hayır dediğimde geri çekiliyor ama sonra tekrar yapıyor :))

Sadun

Deneyelim bakalım :) teşekkürler bu arada