Kedim İçin Vitamin Önerisi

venusdori

merhaba benim kedimin küçüklüğünden beri bağışıklığı çok düşük ve bu yüzden bir türlü kısırlaştıramıyoruz şu an üç yaşında ama hep gözleri çapaklanıyor tüy döküyor kaliteli mamalar kullanıyoruz her zaman ama yine de ekstra olarak takviyeye ihtiyacı var önerebileceğiniz iyi bir şeyler varsa yazarsanız çok mutlu olurum

3 CEVAP

ventricosa

Kan değerlerine baktırdınız mı? Bağışıklık aşısı var benim kedim de annesinden erken ayrılmıştı ben sahiplendiğimde annesini az emdiği için bağışıklığı çok düşüktü bağışıklık güçlendirici bir aşı var onu yaptırdık ve vetomune kullandık takviye olarak o şekilde toparlandı

sevila

Melise katılıyorum immun takviyeleri gerekli bence ben şurup olanlarından kullanıyorum immun44,imuneks,imunol vetsplus immune tablet var denemedim ama iyidir diye düşünüyorum veterinere uygun mudur diye sorarsınız ona göre kullanmaya başlarsınız ben en fazla haftada 2 kez veriyorum

MelisRose

merhaba,

spesifik olarak bir şey öneremem ama immün takviyeler ve balık yağı takviyelerini kullanabilirsiniz