Acil Kedimin Boynunda Çıkan Şey Ne

CalicoMia

Kendimizin boynunda böyle birşey çıktı ve çok kaşınıyor bu nedir yarın veterinere götüreceğiz ama bir ön bilgi almak istedim.

6 CEVAP

ilaydacakir

Mantar gibi bir şey olabilir mi acaba. Siz de oraya dokunmayın ne olur ne olmaz.

SevimliCadi

Mantar olabilir, alerjik reaksiyon olabilir. Sadece boynunda, tek bir noktada mı var bu?

yediği mama dokunmuş olabilir biz bu sorunu mamasına sarı kantoron yağı damlatarak çözdük.

CalicoMia

veterinere götürdük alerjiymiş ama stres de yaparmış taşındığımız için yeni evin stresinden diye şüpheleniyoruz

burcingltkn

stres kaynaklı olabilir kedimdede cıkmıstı ama orda bı daha tuy cıkmadı

CalicoMia

@burcingltkn çok geçmiş olsun inşallah düzelir en kısa sürede❤️