Merhaba Kedimi Kisirlastirdim 2Mama Karıştırıp Verebilir Miyim?

Ksakalli

Merhaba arkadaşlar kedim biraz zayıf ve yeni kisirlastirdim elimde orijen cat&kitten mama mevcut 4kilo kadar ve exclusion kısır mama almak istiyorum kısır olduğu için bu iki mamayı karistirsam 12kiloya 4kilo sıkıntı yaşar mıyım?

1 CEVAP

Minminik

elinizde iki mamada varsa bir anda hepsini karıştırmayın eski mamadan %25 yeni mamadan %75 yaparak günlük karıştırarak bitirin.
benim elimde 2 kilo kalmıştı veterinerim sorun olmaz verebilirsin demişti.

büyük boylarda mama almayın bayatlıyor ne kadar iyi saklasanızda ben 3 kg alıyorum