Dün Sokaktan Sahiplendiğim Yavru Kedi Cins Mi Kırma Kedi Mi?

Bu Yavrucuk ev kedisi olabilirmi cins mi kırma kedi mi acaba kedilere karşı çok hırçın sert bana karşı yumuşak sevgi dolu merak ettim sadece .

9 CEVAP

Irmaakk

Cins değil minnoş bir sarman kendisi

Tolga_yay26

Sarman bu bide erkekse güzelde bakarsanız olur size garfield 😊

Teşekkür ederim cevaplarınız için demek ki sarmanmış küçük bey hemde Garfield :)

Mini2019

Size gelsin o halde :)

sitedizayn

sarmanlar %80 erkek oluyor sizinkide erkek heralde, sarmanların hayat felsefesi yiyip içip yatmak :) bende var bir sarman 7 kilo :)

Esila46

Minik zayif garfield a lazanya yedir kilo alsin yavrucak 😄

Cngzhn

Sarman , çok zeki ve afacanlar :)

Venusuranus

Sarman

sitedizayn

soru güncellenmiş tekrar görünce yazmadan geçemedim :)
o bir kaplan, aslan, çıta ve bir puma :)
ve çok tatlı bir sarman :)