Kalp Hastası Kedim Hap İçmiyor

06MARS

Arkadaşlar zor durumdayım kedim kalp hastası ve hap içmesi gerekiyor ne denediysem olmadı ezdim altına verdim olmadı kırdım yaş mamanın arasına kattım olmadı elimle tutup içirmeye çalıştım kustu hap yuttu cu aparatla içirmeye çalıştım tükürdü kustu puding ödül maması yaş mama ya kediye verebilecek ne varsa hepsini denedim ve artık o kadar stres yaşıyor ki beni görünce,yemeden içmeden kesildi Ne yapacağımı şaşırdım farklı bir yöntem bilen varsa lütfen söylesin

4 CEVAP

06MARS

CalicoMia G-i-m-c-a-t markasının Sticks ödül çubuklarını aldım ve ikiye böldüm alt kısmının içini oydum dışı sticks gibi duruyor içini çıkarttım sadece ve oraya hapı yerleştirip dışından sıktım hap gizledim baş kısmından yedirmeye başladım baş kısmını çiğnemeye başlıyor sona doğru çiğnemesine müsade etmeden ağızına ittim ve direkt yuttu bugün bu şekilde içirdim yarın artık Allah büyük deneye bilirsin belki sende de işe yarar çok zor Allah yardımcın olsu

Damlacatlover

Merhaba geçmiş olsun . Hapı içine sıkıştırabileceğiniz ödül mamaları denediniz mi ? Bir de internette satılan hap yutturma aparatları var onu da denebilirsiniz . Kediniz umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur .

Damlacatlover

ilaç tadı kötü olan kapsüllü olmayan şekildeyse veteriner hekiminize sorarak boş ilaç kapsülü alıp içine koyup öyle yutturabilirsiniz . Çoklu ilaç alımlarında kolaylık olması için kullanılan bir yöntem .

CalicoMia

Bunun cevabı bana da lazım o yüzden güncel