Kedimin Ensesinde Böyle Bir Kabuk Gibi Sert Yara Çıktı Sizce Nedir Bu

Alibey07

Kedimin ensesinde böyle bir kırmızı yara çıktı sert kabuk gibi bir kaç gündür var sizce nedir neyden kaynaklı olabilir

5 CEVAP

yediği mamadan olabilir mamasına sarı kantoron yağı uygulayın biz bu sorunu böyle çözdük.

Tgbaktk

Benim kedimde de aynı sorun var ve bölgelere yayıldı baş kısmında tığ büyüklüğünde tek bir yerde mi var yoksa bir kaç tane mi görüyorsunuz

Bensuozdemir

Ayni durum bizdede var suan , ili basta irin var miydi

Sm_Ft

Benim kedimde de olmuştu tavuğa alerjisi olduğunu söyledi veteriner. Harici ve dahili ilaçlar kullandık ve tavuklu mamayı kestik düzeldi şükür. Bi vete danışın derim

sitedizayn

"Kedimin ensesinde böyle bir kırmızı yara çıktı sert kabuk gibi"
derken nasıl ? foto ekleseydiniz daha iyi olurdu