Fip Olabilir Dendi Röntgen Ve Kan Değerinden Anlayan?

sudesama

Bebekliğinden beri baktığımız kedimiz yavruyken gözünde kitle vardı patladı bir gözünü kaybetti hep oyunlar oynardı 1 yıl oldu ve birden iştahı kesildi neşesi gitti hıçkırıyor gibi yapıyor ve aldığı yemekleri ağzından bırakıyordu çok kilo kaybetti veterinere gittik enfeksiyon dedi kedilerde virüs var hepsinde ve bazen mutasyona uğruyor bağışıklığa bağlı kendisi de bunu dönem dönem yaşayacak dedi antibiyotikler kendisine iyi geldi kıaxarıklığı gitti damakta ve boğaz yolunda enfeksiyon vardı hap berdiler 5 gün ona devam ettik ama 2 gün sonra herşey eskidine döndü iştahı gitti yemek yediremiyorum sadece bol su içiyor ve karnı hafif şişti anlamadığım nadirde olsa öksürüyor ve hıçkırıyor sanki miğdesinde birşeyi atmak istitor gibi veteriner tam kontrol yapılması gerektiğini fip olabileceğini söyledi ancak kendisinde çok pahalı olduğu için hayvan hastanesine yönlendirdi ben tahlilleri okurum ona göre yöntem izleriz dedi orasıda en az 1.500 sizce bu ne olabilir? karında hafif iişme başladı çevreye tepki var sevdiripr mırlıyor ama çok halsiz ve huzursuz

3 CEVAP

Ozlemkopuk

Kesinlikle goturmelisiniz sayet fipse hemen tedaviye başlamalı aksi halde üzücü sonuçlar olabilir Allah korusun. İhmal etmeden biran önce teşekküllü bir hastanede fip testini yaptırın lütfen

Ozlemkopuk

Kesinlikle goturmelisiniz sayet fipse hemen tedaviye başlamalı aksi halde üzücü sonuçlar olabilir Allah korusun. İhmal etmeden biran önce teşekküllü bir hastanede fip testini yaptırın lütfen

tengrist

++++Güncel