Mama Önerisi Alabilir Miyim

Merhaba, kedim için ucuz ama nitelikli bir mama arıyorum yardımcı olabilir misiniz?

3 CEVAP

felishuman

Sizin dediğiniz yaş mama. Sürekli kullanılması gereken kuru mamadır. Yaş mamayı haftada 1 verseniz yeterli olur, haftada 5₺nin bütçe sıkıntısı yaratacağını sanmıyorum çünkü ben de öğrenciyim. Gerektiğinde eşyalarımı satıp en iyi bakımı sağlamak için bir şeyler almaya çalışıyorum baktığım kedilere. Kuru mama için N&D, daha da uygunu derseniz Matisse önerebilirim. Golosi ve Bozitaya da bir göz atın bunlar dışında. Yaş mama olarak da haftada 1 Schesir verebilirsiniz. Kediler çok seviyor, arada bir yemesi de iyi olur. Ama sizin için maddi anlamda sıkıntı olacaksa evde kendiniz yaş mama hazırlayıp verebilirsiniz. İnternette birçok tarif var, burda da arkadaşlar yazmıştı. Daha sağlıklı olur hem.

cakil_18

Ucuz derken ne kadar ucuz?

@cakil_18 yani küçük bir konserveye (100 gram olanlara) 5 lira vermek istemiyorum açıkçası öğrenciyim bütün sorumluluklarını üstlendim buna uygun bir ucuzluk işte