Kedime Parazit Damlası Uyguladım. Bölgede Tüy Dökülmesi Ve Şişkinlik Oluştu. Sebebi Nedir ?

1Cocochanel

Merhabalar. Kendime dün dış parazit damlası yaptım. Bugün farkettim ki uyguladığım bölgede tüy dökülmesi ve şişkinlik oluşmuş. İlk defa böyle birşey yaşıyoruz, çok tedirgin oldum. Bu durumu yaşamış olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

2 CEVAP

Mini2019

Tüy dökülmesi ve tahriş normaldir olabilir ama şişlik başka bir şey.

cat_expert

Şişlik pek normal değil, deri damlaya karşı bir tepki vermiş.

Parazit damlasını nereden aldınız? Etrafta fazlaca sahte son kullanım tarihi geçmiş ama tarihi değiştirilmiş ürünler var.