Kedimi Tıraş Ettirdim Ama Kuyruğunu Yaraladı

Mertsim

Kedimi full traş ettirdim veteriner önerdi her yerini keselim diye bizde en iyisi neyse onu yapalım dedik saat 12 civarlarında bıraktık saat 7:30 da alın dediler bize kediyi ben traş olmasını istemiyordum kedimin ama ailem duramadı kediyi aldık sarhoş gibi geziyor ertesi gün normal bir şekildeydi akşama doğru kuyruğunda yara gördüm daha sonrasında sarı kantaron yağı damlattım damlattıktan sonra kedim bir anda kuyruğuna saldırmaya başladı parçaladı kuyruğunu neden yapmış olabilir ve ne zaman iyileşir tüyü çıkar eski haline dönmesini istiyorum :(

3 CEVAP

Fistikpasa

Hangi veteriner o söyleyin de insanlar gitmesin.

Fistikpasa

Hangi veteriner o söyleyin de insanlar gitmesin.

Sezgek

Ben ne diyeyim ya ne diyeyim öncelikle o veterinerin diplomasını iptal etmek lazım şu an psikolojisini bozmuş durumdasınız kedinizin üstüne varmayın bir şeyler dökmeyin cildine zaten mutsuz ve huzursuz hayvanı iyice delirteceksiniz kantaron yağını falan niye sürüyorsunuz yara yerlerine en fazla cristalin sürün daha fazla da hayvanı darlamayın rahat bırakın