Minyatür Pinscherimin Bacağı Çıktı Veteriner İlaç Verip Gönderdi Bacak Yerine Nasıl Girer?

Minyatür Pinscherim 1,5 yaşında pazar günü anlamadığım şekilde ayağı aksamaya başladı hayvan hastanesinde profesöre götürdüm ilaç film çekti kemik güçlendirici verdi gönderdi eylül ayına kontrol dedi atel sargı falan yapmadı 2. dereceymiş ameliyata gerek yokmuş daha önce başına böyle bir şey gelen var mı ? Çıkan bacak kendi kendine mi yerine girecek konu hakkında bilgisi olan kişiler bana yardımcı olabilirler mi ?

2 CEVAP

AhsenAise

Köpeğinizin bacağında çıkık olduğunu kim söyledi ?

AhsenAise

Profesör bu işin ehli demektir , çıkık teşhisi koyup ilaç vermedi ise öyle iyileşiyor demekki , herhangi bir müdahale belki de psikolojik açıdan yıpratıcı olacağı için onermemistir,havalar sıcak bandaj ,atel vs kullanılırsa ciltte sorun oluşabilir ,siz hekiminizin tedavisini uygulayınız , geçmiş olsun