Kedim Koltuklara İdrar Yapıyor

Ruveydd0

Kedim dönem dönem kum kabından farklı yerelere idrar yapıyor vetqom kullanıyoruz böyle durumlarda ama farklı bir çözümü var mı artık baş edemiyorum lütfen yardım edin

5 CEVAP

Ruveydd0

Mayıs ayında kısırlaştırdık

Ketonmanya

Kısırlaştırın.

Ruveydd0

Şubat ayında sokakta bulduk evde gezinmeye başladığından beri dönem dönem yapıyor ilk zamanlar idrar ve kakasını yapıyordu sonra koku bırakmaya başlayınca kısırlaştırdım ama 2 ay geçti hala devam ediyor

Ketonmanya

İdrarını yaptığı yerlerdeki kokuları tamamen giderememişseniz kokuya gidiyor olabilir. Temizlik için enzimatik temizleyicileri denediniz mi? Carpex diye bir ürün var ki bu konuda çok iyi. Bir araştırın isterseniz.

blue_hpood

koltukları atın derim, cidden en temiz çözüm. neyle silerseniz silin bir şekilde o kokuyu alıyorlar.