Kaşıntı Yaraları

dxanny

kedimin boynunda çok büyük bir yara oluştu kaşıntıdan dolayı kantaron yağı ve dermovate sürüyoruz ama tekrar tekrar kaşıdığı için geçmiyor ağzının yanını da kaşıdığı için orada da ayrı bir yara oluştu ayrica ensesinde de var kaşıntı ama pek yara oluşmadı orada önemli olan boynundaki ve yüzündeki veteriner olmadığı için goturemiyorum virbac şampuanlar kaşıntı için iyiymiş fakat satan güvenilir site bulamadım kaşıntı ve yara için hangi ürünleri önerirsiniz

1 CEVAP

aslihan_e

Ne demek veteriner olmadığı için götüremiyorum, kendiniz hastalansanız doktor olmasa evde yaralar içinde gece gündüz kaşınarak oturacak mıydınız? Başka bir ile bile olsa sorumluluğu alıp otobüsle falan kedinizi götürün. Hayvanın sağlığı tamamen bozulabilir, hayatı tehlikeye girebilir. Şimdi buradan birisi diyelim ki bir ürün önerdi, e belki kedide mantar var veya alerjisi var, karaciğer problemi var vs. nereden bilecekler. İlaç kullanması gerekebilir. Bazı kaşıntıları sadece bölgesel ürünlerle engelleyemezsiniz, içten tedavi gerekebilir.