Sakinleştirici Tablet?

Pnrdogan

Merhabalar kedim erkek 11 aylık ve sanırım kızgınlık belirtileri başladı. Kısır yaptıracağım fakat bu ara önemli bir sınavım var. Sabahları uyuyor sorun yok ama akşam ve geceleri çok miyavliyor oyun oynasam da , balkonda olmak istiyor hep. Hircinlasiyor da. Vets plus sakinleştirici cignenebilir tablet versem bir sorun olur mu. Stresini azaltır mi zararı olur mu sormak istedim.

1 CEVAP

cat_expert

İnanmayın öyle ürünlere, kedinin hormonlarına müdahale eden ürünler bunlar etkisinin olup olmadığı da meçhul. Ev ahalisiyle anlaşıp geceleri siz ders çalışırken onu meşgul etmesini isteyebilirsiniz.