Kısır Ve Yavru Kedi

melizsaskr

Merhaba 1 yaşında kısır erkek kedim ve 2 aylık dişi yavru kedim var beslenmelerini ayırmak imkansız çünkü ikisi birbirininkine dadanıyor ve sürekli evde değilim okuyorum aynı zamanda da çalışıyorum haftasonları ve akşamları evdeyim yani ayırmak mümkün değil veterinerim bir keresinde kısır mama kullanıp yavruya malt takviyesi yapabilirsin demişti daha sonra konuşmadık aynı durumu yaşayan ya da çözüm önerisi olan var mı?

1 CEVAP

blue_hpood

gün içerisinde zaten iki aylık kediyle büyük bir kedinin aynı ortamda bulunmasını önermem, yavru zarar görebilir. fırsatınız varsa yavruyu ayırın. ayrıca yavrunun kabı büyüyene kadar tamamen dolu olmalı, bu da kısır kedi için riskli. her şartta ayırmanız lazım.