Kedim Katı Kustu

guhguy

Kedim bayadır kusmuyordu bugün katı sarı bir şekilde kustu ama içinde saç kılı vardı o yüzden katı kusmuş olabilir mi?veya neden öyle kustu fikri olanlar yazsın lütfen..

2 CEVAP

Benim kızım da malt macunu verme aralıklarını uzattığım bazı zamanlarda çok tüylü katı bir şekilde kusuyor sıvısı çok az tüyü çok fazla oluyor. Şu zamana kadar bir hastalık belirtisi olmadı bu durum ancak elbette veterineriniz daha iyi bilir

Poki

İlk aklıma gelen şey klasik tüy yumağı kusma sorunu oldu. malt veriyor musunuz? ne kadar da bir veriyorsunuz? tüyleri ne uzunlukta? kaç aylık bir kediniz var? bunlar da önemli. belki bir şey yutmuştur, belki hızlı yemiştir mama ile beraber çıkartmıştır resim olmadığı için tam anlaşılamaz, belki başka bir sorun vardır tam açıklayıcı detaylı yazarsanız belki buradan daha kolay cevap veren biri olur.