Yavru Kopegi Yıkamak

Veranifer

Arkadaslar 2.5 nerdeyse 3 aylik yavru bir kopegimiz var daha 2 gun once yikadigimiz halde gitmis cisinin icinde debelenmis sık yıkamanin hele ki yavru bir kopekte zararli oldugunu biliyoruz ama cok kirleniyor kuri sampuan kkullansak bir problem olur mu

4 CEVAP

Derdedermanim

kuru şampuan sorun olmaz kaliteli bir marka olsun ama.

Veranifer

Tesekkur ederim

dksahmat

bence 3 günde birde yıkaya bilirsin önemli olan iyi kurulanması ve ilk 2 saat ceyran veya dogrudan güneşe maruz kalmaması bunlara dikkat ettiyin sürece bi sorun olmaz

Muzeyyennb

Hafta da 1 yikayin bence. Genel de cok yikama onermiyorlar cunku