4 Gün Köpeğimden Ayrı Kaldım Ve Artık En Ufak Şeyde Altına Kaçırıyor

Cesarlethe

Şehir dışına çıkmam gerektiği için köpeğime 4 gün babam baktı normalde gün içerisinde odamda durur babamda aynı şekilde odamda baktı köpeğe yani tek fark benim olmamam sabah akşam tuvaletine çıkarıyoruz oyun oynuyoruz ilgileniyoruz ama geldiğimden beri en ufak şeyde altına kaçırıyor tasmasını takarken eğitmek için ödül maması verirken heycanlandığında üstümüze zıplarken çoğu şeye işiyor ne yapmam lazım benden korktuğunu da düşünüyorum kuyruğunu altına saklıyor köpeğime vurmuyorum kızarken bile altına işiyor

1 CEVAP

blue_hpood

merhaba kral köpek ailesiyle iletişime geçmenizi tavsiye ederim, çok yardımcı oluyorlar. instagram hesapları var ve youtubeda canlı yayınları oluyor, soru sorabilirsiniz. kendilerinin felsefesini de incelemenizi öneririm, köpeklerle saygılı iletişimi benimsemiş çok iyi insanlar kendileri.