Kedim İle Uçak Yolculuğu

Thy ile izmire uçuşumuz var bir kaç güne aşıları tam kuduz aşısı 30 günden daha eski ancak bugün kedisi ile seyahat eden bir hanımefendinin reels videosunda iç dış parazit aşısının 2 ay içinde yapılmış olması gerektiğini yazmıştı thy sitesinde bununla ilgili bir bilgi yok müşteri hizmetleri de aşıları tam olmalı bu kadar diyorlar. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba ? Şimdiden teşekkürlerr 🌺

2 CEVAP

blue_hpood

hiç önemli değil, bende bir hafta kadar öncesinde yaptırdım, bakmıyorlar. kartı yanınızda olsun yeterli

Çok teşekkürlerr