Kedimin Dışkısını 2. Kez Kum Kabının Dışında Buldum?

friolera

merhaba, bu hafta 2. defa kedimin diskisini kum kabinin disinda buldum, disariya yapmiyor, kumuna yapiyor fakat iki seferdir kabin disinda diski buluyorum, tam olarak nasil oldugunu anlayamadim, nedenini de anlayamadim, aklima gelen tek olasilik kumla diskisinin uzerini ortmeye calisirken isi sondaj calismasina cevirdigi icin diskinin kaptan firlamis olma ihtimali, benzer bir durumu tecrube etmis, duymus ya da baska bir fikri olan paylasirsa cok sevinirim. simdiden tesekkurler.

16 CEVAP

friolera

@infernus kabin ustu mu? sizinkiler daha akrobatikmis :) tek kedi kullaniyor ve kumu cok duzenli ve ayrintili temizliyorum ondan yana bir problem yasadigini zannetmiyorum aslinda, bir sure golge gibi arkasinda dolanacagim belki suc ustu yaparim

@veranifer merhaba, kenara yapma aliskanligi var evet arka veya on kenari tercih ediyor, poposunu ayarliyor ama iceri yapiyor, bir de diskiyi buldugum yer poposu disarda kaldi ondan olduluk bir yer degil, onun icin uzunca L seklinde bir poposu olmasi lazim :)

@Derdedermanim merhaba, kapali kum kabini kapisiz kullaniyorum cunku kedim uzun bir kedi ve 6 kilo, kapisini hic takmadim, taksam klostrofobik olur gibi geliyor ama hakikaten tahmin ettigimiz gibi diski kazi esnasinda firliyorsa tek cozum kapisini takmak olacak bu durumda standarttan buyuk bir kap alarak cozum uretebilirim