Kedim Dün Saat 9'Da Doğumu Başladı Ve İkide Bitti Hala Vücudunda Titremeler Var Neden Olduğunu Bilmi

Kedim dün saat 9.00'da doğumu başladı ve gece 2.00'de bitti Sabah baktığımda vücudunda hala titremeler vardı ve köpek gibi dilini dışarıya çıkarmış hızlı bir şekilde soluk alıp veriyor bunun nedenini bilmiyorum bilen var mı veya benim gibi aynı durumu yaşayan var mı varsa lütfen bana dönüş yapar mısınız çok tedirginim de karnında yavru kalmamıştır inşallah

2 CEVAP

aslihan_e

Zor bir doğum geçirmiş kediniz, bu belirtilere bakarak yavru kalmış diyemeyiz.

Ahudr

Benim kedimde de titremeler olmustu veterinere goturdum icinden atilmasi gerken bazi parcalar tam cikmadigi icin igne yaptilar o sekilde atti vucudundan duzeldi ama cok halsiz ve bitkindi zor bir dogum gecirmisti viyo recuperation ile toparladik