Acil!Anne Karnında Hareketlenmeler Başladı.

AlbayFatmanur

Arkadaşlar hamile kedimin karnında bebekler bu gün bariz biz şekilde hareket etmeye başladılar.. bazı yerlerde doğuma saatler kala hareket ederler yazıyor. Ben nasıl yorumlamalıyım? Bu bilgi doğru mudur?
Ona göre evden dışarı çıkmayacağım, iş yerime gitmemem gerekiyor, ayarlamalar yapmam lazım.

8 CEVAP

aslihan_e

Yoo hareket ediyorlar diye kesin bugün doğacak değil. Bugün doğacak olsa az az akıntısı olur.

Ponii

Merhaba bizde 64 güne doğum oldu ilk günden tam son güne kadar son günlere yakın karnında haraketlenme vardı evet ama son bir hafta kadardl yani bir gün fln deöildi inşAllah sağlıklı az acılı doğurur🙏🏻

Tolga_yay26

Doğum yapacağı güntam net bilinmez ama mutlaka evde birisi olsun doğumdan önce kedi haber verir seslenir yer arar sürekli yüzünüze bakarak miyavlar @aslihan_e ye katılıyorum doğum akıntısıda gelir anlarsınız

AlbayFatmanur

Kamera ile sürekli izliyorum aslında, evde biri de var ama yanında ben olmak istiyorum. Onunda bi tek beni isteyeceğini düşünüyorum. Çünkü benden başkası ile güçlü ilişkiler kuran bi can değil. İkimizde birbirimizin tek dünyasıyız. 10 günde kalsa 20 günde kalsa bu yüzden işe gitmeme kararı aldım arkadaşlar. Prensesimin yanında olacağım. Teşekkür ederim cevaplar için.

Şu an süt dolmaya başladı memeleri birkaç gündür. Yakındır herhalde diye düşünüyorum.

Emirrckr

Süt dolduysa,böyle elleyince memeleri ağırlaşmış ve iyice sarkmışsa doğuma 2-3 gün kalmış demektir.

AlbayFatmanur

Amin inşallah:) teşekkür ederiz. Biz hamile kaldığı tarihi bilmediğimiz için biraz evham yapıyoruz..

AlbayFatmanur

Yani mesela sizin kaç günlüktü memeleri süt dolmaya başladığında?

AlbayFatmanur

@Emirrckr kimisi de 10 gün önceden başlar süt dolmaya diyor.. işte bu yüzden o kadar arada kaldım ki 🤦🏻‍♀️