2 Aylık Köpeğim Çok Fazla Uyuyor

Köpeğim uyandığında çok fazla koşturuyor ve oyun oynuyor bizimle eğleniyor ama iş uyumaya geldiği zaman bir türlü uyanmak bilmiyor yavru olduğu için doğal mı bu?

5 CEVAP

Cesur_Lokum

Bence normal çok yemek yemesi ve uyuması. Ama yinede veterinere danışmalısın.

guineapigela

Normal bir durum bence cok kosturyorsa yorulmustur ayni insanlar gibi

Derdedermanim

Bundan daha doğalı varmı?:)

dksahmat

yavru köpekler uyuyarak gelişiyor eyer uyumuyorsa emin ol bi sıkıntı vardır

Muzeyyennb

Uyumasi gayet normal ;) bizim ki 2 yaşinda ve hala uykuyu cok seviyor. sıkıntı yapma yani