Mama Sorunu

Damlamiaaaa

2 kedime yeticek mama arıyorum 10 15 kilo önerir misiniz. En iyisinden

10 CEVAP

senasever

dmldsl123 isimli hesabından sürekli proplan önerisi yapıp kediler için çok faydalı çok kaliteli veterinerim öneriyor diyen de siz değil miydiniz? Bana mı öyle geliyor !?

Damlamiaaaa

Acana ve orijen 2 kedime hayatta yetmez maalesef onların 10 15 kg si yok diye biliyorum: )

felishuman

5er kg olanlardan alabilirsiniz. Olmazsa dediğim gibi N&Dnin 10 kg olan mamaları var.

Hilakyol

Proplan mi? Saka gibisiniz etti kacinci kisinin bunu yazdigini goruyorum. Veterinerleribiz belki pahalidir diye oneriyor olabilir ama cok kotu bir mama. Sagliksiz.

felishuman

@senasever Öyleyse bile fikrinin değişmesi, araştırması çok güzel bir gelişme değil mi?:) Şahsen ben mutlu oluyorum bu şekilde değişimler görünce.

felishuman

Acana, Orijen daha uygunu derseniz N&D

Damlamiaaaa

N&D pek sevmiyorlar:)

Derdedermanim

N d nin bir sürü serisi var neden sevmesinler hepsini denedinizmi 10 kg lik var.

dksahmat

proplan dene tavsiye ediyom hem istediyin civar da da kg var

Damlamiaaaa

Proplan mı? Yapma. En kötüsünün önerisini istemedim:)