Kedi Kumunda Böceklenme

Mars

Arkadaşlar merhaba bi kaç haftadır yaşadığım bi sorunu paylaşmak istedim Marsın eşyaları balkonda ve geceleri orda uyuyor geçen hafta kum kabını temizlemek için kaldırdım ve yerde bir sürü küçük küçük solucan vardı ki kum kabını düzenli olarak temizliyorum sabah akşam pislikleri atıyorum solucanları aldım attım ama ertesi gün yine aynı manzara ne yapacağımı bilemedim böyle bi durum yaşayan varsa yardım edebilir mi

2 CEVAP

kars

Kedide sorun olabilir.Belkide bağırsak kurtlarıdır veterinere götür.

Symair

kedinizin bağırsaklarında bir sorun olma ihtimali de var evet bu yüzden veterinere göstermenizi öneririm, geçmiş olsun