Tüy Dökümü İçin Ne Yapılabilir

Tuanaalsk

Merhaba arkadaşlar kedim çok tüy döküyor benim için sorun değil ama annem çok söylenmeye başladı azaltmak için ne yapabiliriz hills mama kullanıyoruz biotin de kullanıyoruz Baska ne yapabilirim

4 CEVAP

_aleykmsl_

Düzenli tarama ve yeterli vitamin azlatıcağını düşünüyorum gördüğüm kadarıyla kediniz açık renkli bu renklerde olan kedilere diğerlerine oran daha fazla tüy döküyor

honeypie1

Deri ile ilgili durumlar ya da alerji gibi sebepler olabilir.
Size çok gelen tüy dökümü aslında normal de olabilir. Bunun ayrımı konusunda sadece veteriner yardımcı olabilir.
Düzenli tarayın ve evi sık süpürün. Ben bu şekilde kontrol altında tutuyorum. Günlük süpürüyorum.

honeypie1

Deri ile ilgili durumlar ya da alerji gibi sebepler olabilir.
Size çok gelen tüy dökümü aslında normal de olabilir. Bunun ayrımı konusunda sadece veteriner yardımcı olabilir.
Düzenli tarayın ve evi sık süpürün. Ben bu şekilde kontrol altında tutuyorum. Günlük süpürüyorum.

z-senem

Merhaba,
Benim yavru kedimin tüylerine Hill's ton balıklı yavru maması çok iyi geliyor.
Hem tüyleri parlaklaşıyor hem de dökülmesi azalıyor.