Kedimin Sağ Yanağı Şiş

Cilek19

Kedim sabah dışarı kaçıp gelmişti bı kaç saat sonra sağ yanağını şiş gördüm dokunuyorum acımıyor keyfi de yemesi de yerinde, bilemedim veterinere götüremiyorm haftasonu diye bilen varmı acaba

3 CEVAP

honeypie1

Diş etlerine bakın. Diş eti hastalığı/ çürük diş olabilir. Şayet diş ile ilgili problemse ertelemeden gitmeniz gerekiyor çünkü çok ilerlemiştir şiştiyse. :/

honeypie1

Arı sokmuş da olabilir. Dişlerine bakıp bir şey göremezseniz bekleyin ve gözlemleyin inecek mi

aslihan_e

Birçok veteriner haftasonu da çalışır, 24 saat açık veteriner yok mu ilinizde? Apse yapmış olabilir.