Köpeğimde Yaralar Oluşuyor

Köpeğimize karpuz vermiş babam. Daha sonra köpük şeklinde kusmaya başladı. 2 gündür de ishal ama hayvanda bir değişim yok. Oynuyor, geziyor. Bugün derisinde yaralar çıktı. Boyun altında ve kuyruğunda. Veteriner bulamıyoruz bir bilgis olan var mı ? Yarına ne olur bilmiyoruz, korkuyoruz.

3 CEVAP

honeypie1

Yaralar şiş ve kabarık mı? Herhangi bir delik var mı yarada?

Şimdi tekrar kusmuş ve titriyormuş. Arkadaşımın köpeği onun adına yazıyorum.

honeypie1

Veterinere götürmeniz gerekiyor. Arkadaşınıza da bulaşacak bir hastalık olabilir.