Kedim İdrarını Yaparken Uzun Süre Kum Kabında Bekliyor

Linahan

Bir süredir kum kabında uzun süre kaldığını farkettim. Çişini yapıp bitiriyor ama aynı pozisyonda bekliyor. Sıcaklardandır diye düşünüyorum durgunluğu da var betonlara yatıyor sürekli. İştahında bir problem yok. Su da içiyor ama ben şırıngayla suyu daha fazla vermeye başladım 2 gündür.
Böbrek problemine mi işaret bunu yaşayan var mı arkadaşlar. Hangi mamayı kullanıyorsunuz

3 CEVAP

Tolga_yay26

İdrar yolu tıkanıklığı olabilir bi donanımlı veterinere danışın gerekli tetkiki yapsın geçmiş olsun inşallah ciddi birşey yoktur

Betuoztrk

Kediniz erkek mi ve kısır mı

benim kedimde de ayni durum var ve idrar yollari sorunlu bunun icin antibiyotik ve ona özel urinary mama kullaniyoruz veterinerinize danismalisiniz