Çifleşmişlermidir

Evimde iki kedim var biri dişi biri erkek kısır değiller dişi olan anne yavruları 1 aylık
Cuma günü çifleşirken seslerini duydum dişi kedim bağırırken hemen erkek kedimi aldım dişi kedim yerde yuvarlanırken kucağıma aldım biraz beklettim sonra odağa koydum bugünde tekrar çifleştiler yine seslerine koşdum dişi kedimi aldım hamile kalma ihtimali varmıdır

1 CEVAP

aslihan_e

1-2 hafta içinde dişiyi götürüp kısırlaştırın, en doğru olan budur. Hem kısır kedi çocuklarına daha uzun süre bakıyor, bizimki yavruları istemiyordu, kısırlaştırdıktan sonra bakmaya devam etti, bir buçuk yaşındalar hâlâ ilgileniyor.