Kedimin Dikişlerini Yalamamasi İçin Napmam Lazım?

Merhabalar, kırık ameliyatı sonrası bacağında ödem olduğu için bandaji cikarin dendi. Ama kedim dikisleriyle çok uğraşıyor. Napmak lazım? (Boyunluk dışında öneri gerek)

4 CEVAP

tengrist

Boyunluk ve sarmak dışında 3. bir yöntem yok sanıyorum ki.

zeynandkekik

Merhaba geçmiş olsun, plastik boyunluklardan rahatsız oluyorsa yumuşak yastıklı boyunluklar var onları deneyebilirsiniz. Ama zannediyorum ki boyunluk tek çare.

Mini2019

Ameliyat korsesi deneyin. İşe yarıyor

keiwks

varsa ilk yardim beziyle yarsini sarabilirsiniz ugrasmamasi icin de oyun oynarak dikkatini dağıtın.