Kediler İçin Göz Damlası

aleynafil

Merhaba;
Önerebileceğiniz bir göz damlası var mı. Sokaktaki kedinin gözü sürekli yaşlanıyor

5 CEVAP

Miyoshka

Genta,gentagut ve tobrased.üçü de güvenli ve faydalı.Benim kedimin de toz alerjisinden dolayı sulanıyor bunları önermişti vet,çok da iyi geldi.

ventricosa

Benim kedimin de gözünün kenarı hafif kızarmış akmış önerebileceğiniz bir göz damlası varsa çok iyi olur veterinerden almam için

AlbayFatmanur

Eczaneden tobrased.

aleynafil

Teşekkkür ederim

Dilarasdy

Bizim de gözümüz kızarmıştı ve kapanıyordu Vet netildex verdi ve bir günde iyileşti