Teşekkürler Petlebi

simbakedi

Öncelikle Merhaba!

Kargolar elime yeni ulaşmadı ama yeni fırsat bulabildim başlık açmaya. Tekrardan Petlebiye teşekkür ediyorum

1 CEVAP

simbakedi

Devamı gelmemiş...

Vets Plus Vitamin: Ben o dönem vitamin alacaktım kedime, tam üstüne geldi diyebilirim. Daha öncesinde de maltını kullandığımız için kedim yer mi vs diye bir tereddüte düşmeden istedim. Aynen öyle de oldu, bizimki baya beğendi.

Vets Plus Malt: Bu hediye hediyesi gibi geldiği için sevindim açıkçası çünkü maltımız da kargo gelene kadar bitti :D Zaten daha öncesinde 3 tüp bitirmiştik ve memnun kalmıştık. Bu yüzden kullanmaya başlayacağım bu ürüne de. Gayet memnunuz.

Vets Plus Immune Çiğnenebilir Tablet: Açıkçası başta dental isteyecektim kendi kedime ama bağışıklık güçlendirici görünce sokak kedileri için hemen bunu tercih ettim. İlk kedime verdim ve kedim baya yüksek sesle yedi bunu (beğendiği için ses çıkardı, en son poğaça çaldığında bu kadar beğenip yiyordu :D). Kokusu da tam olarak balık yemi gibi. Biz baya beğendik ilk izlenim olarak, dental olanı da sipariş etmeyi düşünüyorum benimkine. Uzun vadede etkilerini bilemem ve içeriğinden de anlamam ancak Chat GPT ile içeriği konusunda sohbet ettik :D Tehlikeli olarak gösterdiği tek bir şey bile yoktu. Yanlış hatırlamıyorsam 2 madde hakkında kedinin o maddeye hassasiyeti varsa sorun olur dedi o kadar. Bu nedenle ben gönül rahatlığıyla kullanıcam bu tabletleri. Biraz boyutu büyük eğer kedim yiyemez derseniz ikiye bölüp verebilirsiniz. Benimki o kadar beğendi ki o kadar büyük şeyi parçalaya parçalaya yedi yaklaştırmadı zaten...

Kısacası benim zaten memnun kaldığım ürünler + deneyip ilk izlenip olarak memnun kaldığım bir ürün elime ulaştı. Bu açıdan çok teşekkür ediyorum tekrardan Petlebi ailesine. Hem kendi kedim için hem de sokaktakiler için büyük bir iyilik oldu