Kediyi Nasıl Taramaya Alıştırabilirim

kedimı ne zaman taramak istesem huysuzlanıyor var mı bir yöntemi yoksa evde peşinde dolanıp duracak mıyız böyle

5 CEVAP

ursaminor

Sert tarayınca doğal olarak canı acıyordur. Size batırsalar o iğneleri siz de kaçarsınız :D

Bakın iğne dişli fırçaları kullanırken en iyi yöntem, fırçayı parmaklarınızın arasında düşmeyecek kadar tutmak. Yani kavramayacaksınız, sapını sıkıca tutmayacaksınız. Fırçanın kendi kendine harket etmesine izin verin. Fıstık Hanımın hayatta en sevdiği şeylerden biri taranmak. İlk başlarda hiç sevmezdi. Sonra onun zevk aldığı basıncı (neredeyse yok denecek kadar az) yakalayınca ikimiz için de keyfe dönüştü bu işlem ve bağımızı kuvvetlendirdi. Şimdi elimde tarak görünce yanıma gelip devrilip yatıyor. Bana gösteriyor burayı tara burayı tara diye :D Serseri piss :)

Penettratte

Uyurken taramayı deneyin bizimki uykuluyken bir şey demiyor

Derdedermanim

Eldiven şeklinde olanlardan alın çok kolay kullanımı seviyorlar üstelik.Ben 3 aylık kedimi alıştırıyorum tüyü dökülmüyor ama ilerde sorun olmaması için taramaya diş fırçalamaya alıştırmak lazım.

friolera

merhaba, ben kucakta mayismisken ara ara tarayarak basladim, daha sonra severken es zamanli olarak taramaya devam ettim ozetle tarama eylemini olumlamaya calistim, simdi eger baska bir mesguliyeti(!) yoksa, cok daha uyusal bir sekilde kendini taratiyor denemenizi tavsiye ederim :)

yusufSahbaz

Benimki biraz sert taranınca hemen kaçıyor ama yumuşak tarayınca(ki buda hiç tüy almıyor) seviyor.