3 Aylık Kedim Var Karma Aşı Vurulabilir Mi?

Bambim34

3 aylık yavru kedim var karma aşı vurdurmayi düşünüyorum erken mi sizce yardimci olabilir misiniz?

3 CEVAP

Melek12316

Merhaba karma aşısı için erken değil. Ben kızımı 3 aylıkken sahiplenmiştim. Vete götürdüğüm zaman. İç dış parazit aşısı ile karma aşısını aynı anda yapmıştı. Belki bilmiyor sunuzdur. 15 gün arayla iki tane karma aşısı vuruyorlar sağlıklı günler dillerim :)

Poki

İç/dış parazitini yaptırmışsınızdır diye düşünüyorum ondan sonra karma aşı yapılabilir, 15 gün sonra da karma aşının ikinci dozu yapılır, zaten veterineriniz sizi yönlendirecektir. kedinizde herhangi bir sağlık sorunu yoksa direkt yaptırabilirsiniz karma aşısını.

caliskancrn

kilosu yetiyorsa, ki 3 aylıksa yetiyordur, aşı yaptırabilirsiniz biz 1.2 kiloyken yaptırmıştık