İç Parazit Hapı Son Kullanma Tarihi

Merhabalar. Fotoğraftaki iç parazit hapını veterinerden aldım. Alırken son kullanma tarihini sorduğumda paketin altında en sağda yazan 1124'ü gösterdi (Kasım 2024). Ancak ben bundan emin olamadım çünkü SKT ibaresinin karşısında bir şey yazmıyor. En altta yazan "2121167 1124" değerindeki 1124 gerçekten de ürünün son kullanma tarihi mi oluyor?

2 CEVAP

ilaydacakir

Peki hapın yarısını kırıp verip yarısını dolapta saklasak üç ay sonra kullanılabilir mi bir sıkıntı olur mu

MelisRose

evet altta yazan seri no ve skt
kullanabilirsiniz