Kedi Tüy Dökümü

Coconutbey

Kedim yaklaşık 7 aylık ve cok tüy döküyo 1 aydır falan bu normal mi elimizi sürdüğümüzde tüyler havada uçuşuyor üstümüz başımz komple tüy içinde çok aşırı bu normal bir durum mu ?

3 CEVAP

ventricosa

Yaz olduğu için çok tüy döküyorlar, düzenli taramanızı tavsiye ederim tüy dökümünü azalmak için takviye düşünürseniz vetoskin tavsiye ederim bir şişesi 3 ay gidiyor çok memnunum ben

AlbayFatmanur

Mamayı değiştirin, balık yağı takviyesi yapın ve yeterli miktarda su tükettiğine stressiz olduğuna emin olun..

Yuqi

Benim kedim de yakın zamanda çok tüy döküyodu ve tüyleri sağlıksız görünüyordu. Mamasını değiştirdim (tavuklu mamaların kedilerde tüy dökülmesinde etkisi var diye biliyorum) , biotinli ve balık yağlı çiğnenebilir bi tablet kullandım ve yeterli su içmesini sağladım. Ayrıca düzenli taramalısınız.