Allah Aşkına Yaşar Mı Sizce ?

Lolaannesi

Mahallede kendi bahçemde beslediğim 3 aylık yavru kedimi canice bir insan tarafından mahallede kim bilmiyoruz canice ağzını burnunu parçalayacak şekilde darp etmiş alt çene ve üst çene parçalanmış durumdaydı acil bugun veterinere götürdüm ameliyat oldu şimdi veterinerde başına gelen varmi kafayı yemek üzereyim

14 CEVAP

Lolaannesi

Önümüzdeki 2 gün çok riskli ameliyat oldu üst çene alt çene kırık ve paramparçaydi elinden geldiği kadar yapmış 2 gün çok riskli sonrasında toparlanma umudu var dedi ağzına tel takılmış 2 ayy o tel kalacakmış inşallah yaşarsa bile 2 ay boyunca sıvıyla biz bekleyeceğiz resim yukleyemiyorum görseniz aklınız çıkar o oderece şiddet görmüş kuzum bekliyoruz 2 gün bakalım inşallah Rabbım bana bağışlar

AhsenAise

Yavrucaga şifa dilerim
O yavruyu o hale getiren kişinin şahsında tüm şiddet yanlilarina Allah gazap etsin diye dua ediyorum
Bizzat şahit olmam durumunda ise Allah yardımcısı olsun

Lolaannesi

İçim içimi yiyor ne istedin be yavrudan ne istedin Allah belasını versin dilerim bu yavruyu getirdiğin hale dusesin de çenen oynayamasin dilin dönmesin

Cennet29

Masumlara uzanan eller kollar kırılsın inşallah lanet insanlardan iyice nefret ettim

tengrist

İyice sapıttılar sonumuz hayrolsun...

tengrist

veterineriniz ne diyor durumu ile ilgili?

Ahudr

Bu gibi durumlarda veterinerin beceriside cok önemli insallah yavrunun şansına götürdügünuz veteriner işinin ehlidir.Sifalar dilerim

Lolaannesi

Çok şükür durumu iyi tedavi görüyor hala ameliyat oldu biraz daha iyi bugün

sevila

Çevrede kameralar var mı varsa lutfen baktırın polise şikayet edin biliyorum bir şey yapmaz polis ama en azından bunu kimin yaptığını bilirseniz bunun tekrarlamasına engel olursunuz. Çok geçmiş olsun yavrum nasıl şimdi

z-senem

😭😭 Çok üzüldüm, çok...

buusracikk

Dilerim Allah'tan aynı zulmü yaşamadan can vermesin hatta daha da beterini. Dünya çok kötü bir yer olmaya devam ediyor kimsede Allah korkusu vicdan merhamet kalmamış o hayvana muhtaç olmadan can veremez inşallah. Sizde umudunuzu kaybetmeyin alacak nefesi yaşayacak ömrü varsa sımsıkı sarılır çok geçmiş olsun Allah sizden de razı olsun sahip çıkmışsınız sizi de sevdiklerinizden güldürsün inşallah ❤️

Venusss33

İnşallah onu yapan kişi gün yüzü göremez o hayvanın günahına giren kimsenin yatacak yeri olmasın

Lolaannesi

Petlerime yükledim bugunki fotosunu buraya atamadım profilimden bakabilirsiniz

blue_hpood

cehenneme inanmıyorum ama içten içe diliyorum ki bu yavruyu bu hâle getiren ateş içinde yansın ama asla ölmesin.. yazık.. umarım hayata tutunur.