Kedimin Gözünde Birşey Var

Aysebrl

Resimde gözüne dikkat ederseniz gözünde bir şey var. Sanırım tüy olabilir ama yinede merak ediyorum. Neşesi falan yerinde. Bunu çikarmak için ne yapmalıyim yada bişey yapmalı mıyım. Kedimi sahipleneli 1 ay oldu benim ilk kedim olduğu için sormak istedim

3 CEVAP

aslihan_e

Veterinere götürün tabi ki, korneası çizilmiş olabilir ya da parazit olabilir. Bir şey kaçmış olsa bile götürün.

zeynandkekik

Merhaba, bazen kedilerin gözüne kendi tüy kaçabiliyor, bunun için ekstra bir şey yapmanız gerekmez. Ancak fotoğraftan tam anlaşılmıyor, çizilmiş de olabilir. Her ihtimale karşı bir hekimin görmesinde fayda var.

Aysebrl

Çok sağolun ⭐ bugün baktıgimda bişey yoktu çıkmış sanırım ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.❤️. İyi geceler❤️🫶🏼