Petlebi'den Hediye Aldım

Jean

Arkadaşlar, Petlebi'nin soru cevap kısmını çok sık kullandığım için geçenlerde bir mail aldım, bana bu yüzden hediye göndermek istediklerine dair ve iki gün önce hediyeler geldi. Hediyeler şunlar: Vet Plus'ın 20 gramlık tüy yumağı için malt, Vet Plus'un 100 gramlık vitamin macunu ve Vet Plus'ın 60'lı immune çiğneme tableti. Daha önce Vet Plus hiç kulllanmadım, macun, malt gibi ürünlerde Gimcat'i tercih ediyorum. Dayımın bahçesinde baktığı kediler var, onlara vermesi için ona verdim hediye ürünleri. Bu ürünleri kullanıp memnun kalan var mı aranızda?

2 CEVAP

Jean

Bu arada yazmışken Petlebi'ye hediyeleri için teşekkür de etmiş olayım. Teşekkürler Petlebi :)

Cennet29

Tüy yumağı maltını ve macunlarını genelde kediler seviyo. Ben sokaktakilere kullanıyorum henüz yemeyen çıkmadı