Kedim Kendisi Tuvaletini Yapmıyor

Xbadem

Kendim bundan 2 hafta önce çiçek yemesinden ötürü bir sindirim problemi yaşadı. Sürekli halsizleşip kusuyordu. Veterinerimize götürdük dışkısı ve iftarını bir kaç gündür yapmadığını ve bunun onu kusturduğu ve halsizleştirdiğini söyledi.İlaç verdi kullanmaya başladık bir süre fakat kedim kendisi kum kabına gidip tuvaletini yapmamaya başladı. Şimdi tuvaletini yapıyor zorlanmıyor fakat veterinere gittiğimiz günden beri eğer ki ben gidip kumun üzerine kedimi bırakmazsam tuvaletini yapmıyor. Ben kumuna bırakmadım belli bir süre tuvaletini yapmayıp tekrar halsizleşti. Ne yapmam gerekiyor rica ediyorum yardım edin.

2 CEVAP

Tuanaalsk

Merhaba biz bu durumu kısırlaştırma sonrası yasadık kuma ben koymazsam yapmıyordu hatta mamasını da ağzına tek tek ben veriyordum ödül mamasıyla çözdük işi her tuvaletini yaptığında ödül maması veriyordum bi süre sonra kendisi yapmaya basladı aslında biraz naz yapıyorlar bence

Xbadem

Bencede naz yapıyorlar. Sıkıntı olan durum eğer ki tuvalete gitmezse halsizlesip kusuyor. Ama dediğiniz gibi deneyeceğim teşekkür ederim