Brit Care Hair Care Mama İle İlgili

Casperbeyy

Merhaba,kedimin tüy dökümü için tavsiye üzerine brit care hair care mama aldım iki gündür karıştırarak veriyorum ama kedim aşırı sevdi mamayı karıştırdığım halde içinden brit care olanları yiyor ishal olacak diye korkuyorum,bir de bugün yediği mamaları kustu hep bütün yutmuş ,mama taneleri önceki mamasına göre daha büyük o yüzden olmuş olabilir bilemiyorum,önerisi olan var mı acaba

1 CEVAP

AhsenAise

Mamaları tüm kusması büyük iştah ve heyecanla çiğnemeden yuttuğu için .
sindirememesinden kaynaklı