Yana Doğru Yürümesi

deniz_berkan

Angel bir saattir sağ yana doğru ( çekme gibi) yürümeye başlamış evden video gönderdiler. hareketleride yavaşlamış. gözlerinde bakışlarında anormal bir durum yok ama yürüme yamuk yamuk dengesizmiş. sersem gibi duruyormuş . bu durumu yaşayan bilgisi olan varmı ?? işten cıkana kadar sabredemeyecğim çünkü korktum .eve gider gitmez götüreceğim veterinere :(

20 CEVAP

Derdedermanim

ne oldu teşhis koydular mı?

Derdedermanim

Geçmiş olsun antibiyotikle kısa zamanda düzelir.

cakil_18

Geçmiş olsun.

deniz_berkan

Evet bende geçti sandım ama geçmemiş kulaktan sıvı alınıp test yapıldı çok sıkıntılı bir süreç onlar için inşallah sizinde biranönce iyileşir çok geçmiş olsun sizede .

gunosari

Çok geçmiş olsun.Biz 6 aya yakın bir zamandır dış kulak enfeksiyonu ile uğraşıyoruz.Ara ara geçip nüksediyor. Yanlış hatırlamıyorsam sizin minikte ilk geldiği zamanlarda böyle bir sıkıntı yaşamıştı.İlaç konusunda tavsiye almıştık sizden.Şu günlerde bile bizim durum devam ediyor bugün veterinere gideceğiz.İlaç bitti kontrol olacaklar.Bizimkilerin kulakları bir defa temizlendi sürekli damla ve ilaç kullanıyoruz ama kulak içlerinde hala siyah kir gibi şeyler var.Yoğun bir enfeksiyon olamasına karşın hiç yürümede sıkıntı olmadı.Genelde çok kaşıyıp kafalarını sallıyorlar.Çok geçmiş olsun sağıklı günler dilerim.